Holisun

Maramures, Baia Mare

Full Time

On Site

Programator PHP

Feb. 26, 2018
Pentru a face parte din echipa noastra, trebuie sa bifezi cat mai multe din urmatoarele:
  • absolvent/a de studii superioare sau in an terminal
  • experienta de lucru la nivel incepator-mediu (1-3 ani) cu PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, jQuery, AJAX
  • aptitudini de organizare, structurare si planificare a propriei activitati si orientare pe gasirea de solutii concrete
  • atitudine pozitiva, sa cauti sa rezolvi o problema atunci cand o descoperi
  • asumarea responsabilitatii si respectarea termenelor asumate
  • abilitate de a lucra la un proiect existent (code refactoring, debugging)
  • abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • sa recunosti cand nu stii ceva, sa ceri ajutor atunci cand ai nevoie si sa oferi ajutor atunci cand ti se solicita
  • cunoasterea limbii engleze - nivel mediu (+ alta limba straina constituie avantaj)
  • disponibilitate de lucru full time
Responsabilitățile pe care le vei avea în cadrul echipei noastre:
  • sa implementezi functionalitati noi in cadrul platformelor, conform cerintelor clientilor
  • sa documentezi codul scris si sa realizezi, la nevoie, un manual de utilizare
  • sa rezolvi bug-uri raportate de clienti si eventuale probleme de compatibilitate ce pot aparea in timp, pe scurt, vei acorda suport tehnic clientilor existenti
  • vei participa singur/a sau in echipa la dezvoltarea de proiecte noi si/sau vei asigura mentenanta aplicatiilor deja existente
Cerinte:
  • PHP, SQL
  • HTML, CSS
  • Javascript, Ajax