Very Creative

Bacau, Bacau

Full Time

On Site

Programator

Feb. 7, 2018

RESPONSABILITATI:

  • Analizarea, proiectarea si dezvoltarea de site-uri si aplicatii web complexe.
  • Cautarea erorilor tehnice si de functionare si oferirea solutiilor pentru acestea.
  • Documentarea corecta a codului.

CERINTE

  • Cel putin 1 an experienta in domeniu (3 ani pentru pozitia de “senior developer”) demonstrata de experienta ta anterioara.
  • PHP, MySQL, CSS, Jquery, Javascript, XML.
  • Considerat un avantaj: experienta in tehnologii precum Actionscript, AJAX dar si folosirea unui sau a mai multor CMS-uri (WordPress, Joomla, Drupal).
  • Capacitatea de a invata si lucra atat singur cat si in echipa.
  • Dorinta de a lucra la un nivel profesional si de a fi rasplatit pe masura.

OFERIM (bonusuri si beneficii)

  • Salariu atractiv cu o perioada de proba initiala.
  • Bonusuri pe proiect dupa primele luni de activitate.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica care are o experienta de peste 8 ani in domeniu si de participa activ intr-o companie in continua crestere intr-unul dintre cele doua sedii ale noastre: Iasi sau Bacau.
  • Program flexibil pentru studenti.