Luxten

Bucuresti, Sectorul 1

Full Time

On Site

Middle PHP developer

Nov. 26, 2018

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul IT/conex ;
  • Experienta in programare Web- minim 2 ani;
  • Cunostinte PHP5, MySQL, PHP frameworks, Jquery;
  • Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale;
  • Cunostinte de algoritmi, structuri de date si POO;
  • Constituie Avantaj:
    1. Cunostintele de JS, HTML5, CSS3, JQGrid, Stored Procedures, PHP7;
    2. Experienta in utilizarea de frameworkuri precum Codeigniter, Laravel;
  • Respectarea termenelor limita de predare a proiectelor;
  • Bune abilitati de comunicare; atitudine proactiva; lucru in echipa;
  • Orientare spre rezultate;
Responsabilitati:
  • Ofera suport pentru ERP intern;
  • Dezvolta module noi in cadrul ERP-ului intern;
  • Modifica si optimizeaza modulele deja existente in ERP-ul intern;
  • Documenteaza modulele existente in ERP-ul intern;
  • Dezvolta aplicatii noi;
  • Auto-testeaza proiectele si le livreaza fara erori;
  • Invata si propune permanent algoritmi noi, tehnologii noi.
Beneficii:
  • Salariu motivant; bonus anual si cresteri salariale in functie de performanta;
  • Dezvoltare intr-un mediu sigur si cu deschidere spre cunoastere si dezvoltare.