Nova Vita Hospital

Mures, Tg. Mures

Full Time

On Site

Programator junior (php/html)

Jan. 30, 2018

Cautam un programator pasionat, ambitios, dornic de a invata lucruri noi.

Cu siguranta persoana potrivita isi doreste o cariera in programare.
Dorim sa investim in oameni seriosi, dornici de perfectionare continua.
Studii medii sau universitare (finalizate sau in curs).

Sunt necesare:
- cunostinte medii de PHP.(atat procedural cat si oop);
- cunostinte medii in realizarea, interogarea, utilizarea bazelor de date (mySQL, Microsoft SQL);
- cunostinte bune de HTML/CSS/JAVASCRIPT/jQUERY);
- calitate si atentie in scrierea codului.
- o minima experienta in dezvoltarea aplicatiilor/site-urilor in mediul online.

Constituie avantaje:

- cunostinte bune de webdesign (Photoshop, corel draw, ilustrator);
- Cunostinte in administrarea serverelor web.
- Cunostinte in optimizarea bazelor de date.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Asigurarea mentenantei si mentinerea bunei functionari a platformelor existente.
Imbunatatirea respectiv crearea de platforme online.
Realizarea de module noi in domeniul online.

Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic.
Program de lucru: Full Time sau Part Time (pentru cei ce sunt in cursul studiilor universitare).